بنچ رست در شش ماهی که گذشت

اخبار شش ماهه نخست 1401

ضمن تشکر و سپاسگزاری از همراهی و حمایت تیراندازان بنچ رست و علاقمندان به تیراندزای تارگتینگ، در شش ماهه ی نخست سال جاری با توجه به مشغولیت اعضای کمیته بخصوص بخش تحریریه ی وبسایت در اجرای رقابت های تقویم مسابقات، امکان آپدیت اخبار و ارایه ی مقالات و مطالب جدیدی را نداشتیم. بخشی از فعالیت های انجام شده در این مدت به شرح زیر است :

  • برگزاری و برنامه ریزی دو دوره مسابقات 25 متر کلاس WRABF برای رده بندی و انتخاب تیراندازان تیم مسابقات جهانی 2023
  • برگزاری دو دوره مسابقه 50 متر در کلاس های IRBRS Limited و WRABF Unlimited در تهران و گلستان
  • قرار گیری کلاس 50 متر تفنگ بادی در برنامه مسابقات قهرمانی جهان 2023 که خبر بسیار خوبی برای جامعه بنچ رست بادی بود.
  • برگزاری اولین دوره ی مسابقات 100 یارد انجمن با میزبانی باشگاه بالابان گرگان
  • تعامل و همکاری در زمینه ی به روز رسانی قوانین WRABF با کمیته ای که در این زمینه در فدراسیون جهانی بنچ رست ریم فایر و بادی تشکیل شده بود. قوانین جدید جهت ارزیابی و بررسی نهایی در اختیار نمایندگان WRABF قرار گرفت.
  • با برگزاری مسابقه دوم و پایانی کلاس 25 متر در تاریخ 14 و 15 مهرماه 1401 ، تیراندازان تیم شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان 2023 جمهوری چک بر طبق معیارهای اعلام شده و امتیازات کلی در کلاس های مسابقات جهانی انتخاب خواهند شد.

با توجه به اتمام فصل مسابقات، تیم تحریریه ی وبسایت انجمن، در زمینه انتشار مقالات تخصصی بنچ رست و تیراندازی تارگتینگ فعالیت خود را شروع خواهد نمود. اولویت های ما، ارایه مطالب و مقالات تخصصی و آموزشی بنچ رست می باشد. با اینحال سعی داریم که مطالب مفید تیراندازی را برای استفاده ی عمومی نیز منتشر نماییم. تیم تحریریه برای آماده سازی ای مطالب، ساعت ها زمان صرف کرده تا مطالب مفید گردآوری شده و ترجمه ی مناسب و قابل استفاده برای همه انجام شود. امیدواریم که بتوانیم همانند گذشته در زمینه ی توسعه تیراندازی بنچ رست ، فعالیت نموده و شاهد حضور تیراندازان بیشتری در این رشته ی ورزشی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.