تاریخچه شرکت لوتار والتر Lothar Walther

لوتار والتر Lothae Walther ، نامی که نماد کیفیت، نوآوری و محصولات بسیار گوناگون برای تیراندازان حرفه ای، شکارچیان و طبیعت دوستان می باشد. بیش از ۹۰ سال تجربه و دارای بیشترین طیف تولید لوله ها در انواع کالیبرها است.

شروع کار لوتار والتر

لوتار والتر ، مهندس آلمانی در سال ۱۹۲۵ ،کمپانی Lothar-Walther را در ایالت تورینگن آلمان در شهر Zella-Mehlis بنیان گذاری کرد. او به عنوان جوان ترین فرزند کارل والتر، بنیان گذار کمپانی معروف اسلحه سازی والتر، در خانواده ای که نسل در نسل، عجین با ساخت سلاح بودند، پرورش یافت. در آن زمان شهرهای Zella-Mehlis و Suhl were ، قلب تپنده ی صنعت ساخت سلاح آلمان بودند.

 تجربه ی سالیان متمادی ساخت سلاح، تخصص ویژه ای به لوتاروالتر در ساخت لوله های فوق العاده دقیق button-rifled بخشیده بود. پس از جنگ جهانی دوم که او را مجبور به نقل مکان به ایالت Baden-Württemberg آلمان کرده بود، لوتار شانس دوباره برای شروعی جدید در Königsbronn در جنوب غرب آلمان یافت. در اوایل شصت سالگی، فرزند جوان لوتار به کمک او آمد.

بعد از جنگ جهانی دوم

به عنوان عضوی از تیم ملی تپانچه آلمان، لوتار والتر فاتح بسیاری از رقابت های قهرمانی آلمان و برنده ی مدال برنز قهرمانی جهان در سال ۱۹۳۹ شده بود. به دلیل رقابت همیشگی لوتار در بالاترین سطوح بین المللی تیراندازی تارگت، لوتار به درکی عمیق از نیازمندیهای تیراندازان در این سطوح رسیده بود.

کلاوس والتر، فرزند لوتار والتر موسس کمپانی در زمینه ی ساخت ابزار بسیار دقیق تبحر ویژه ای داشت. همچنین تیرانداز و شکارچی قابلی بود. او کمپانی را تا سال ۱۹۹۶ هدایت و مدیریت کرد. از سال ۱۹۹۵ ، جهت تأمین بازار آمریکای شمالی، شعبه ای مستقل از شرکت با مرکزیت آتلانتا در ایالات متحده دایر گردید. هم اکنون هدایت کمپانی را دکتر Frank Walther و Gerd Walther بر عهده دارند. هر دو آنها با فعالیت در کمپانی های متعدد آلمانی و بین المللی، تجربه ی مهندسی و دانش فنی وسیع در این صنعت دارند.

لوتار والتر در دنیای امروزی

امروزه شرکت لوتاروالتر با داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات روز جهان، لوله های button-rifled  را ، از انواع خاص از استیل و همچنین استینلیس استیل را در ۲۴۰ کالیبر مختلف برای تیراندازان تارگت، شکار ، سلاح های مازل لود و سلاح های بادی تولید می کند.

این لوله ها برای طیف وسیعی از تیراندازان از تیراندازان تفریحی گرفته تا تیراندازان تارگتینگ در بالاترین سطوح بین المللی ساخته می شوند.

از دیگر محصولاتی که این کمپانی تولید می کند می توان به :

انواع آداپتورها برای لوله های سلاح شکاری یا تمرینی، تپانچه های ورزشی ، رولورها ، رایفل و شات گان ها ، قطعات سلاح گرم ، انواع کارتریج و مهمات ، آداپتورهای مخصوص شات گان و قطعات ظریف سلاح نام برد.


World Champions shoot with LOTHAR WALTHER gun barrels 


مقاله لوله های پلی گون لوتار والتر و کاربرد آنها در تیراندازی بنچ رست بادی 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.