جمهوری چک میزبان مسابقات قهرمانی جهان 2023

مسابقات قهرمانی جهان 2023 جمهوری چک

پیرو کنسل شدن مسابقات کاپ جهانی و قهرمانی اروپا 2021 با میزبانی جمهوری چک ، این رقابت ها برای سال 2023 برنامه ریزی گردید. مسابقات WRABF 2023 بر طبق آخرین مصوبات کمیته اجرایی فدراسیون جهانی WRABF به عنوان مسابقات قهرمانی جهان برگزار خواهد شد که قهرمانی ERABSF بخشی از آن خواهد بود. این رقابت ها با میزبانی شهر Pilsen و باشگاه تیراندازی Lobzy برگزار خواهد شد.

برگزار کننده و میزبان مسابقات، برنامه ی زمانبندی مسابقات جهانی 2023 را بعد از چندین جلسه با باشگاه Lobzy و رسیدن به توافقات لازم، طبق جدول زیر اعلام نموده است :

همانطور که پیش از این نیز اطلاع رسانی گردید، کلاس 50 متر تفنگ بادی آنلمیتد نیز در برنامه ی مسابقات جهانی 2023 قرار گرفت. یکی از اخبار خوب دنیای بنچ رست بادی که می تواند زمینه ی حضور تیراندازان ایرانی بیشتری را در رقابت های جهانی میسر نماید. کشور ما به عنوان یکی از اعضای فعال در رشته بادی بنچ رست بخصوص کلاس 50 متر ، تلاش زیادی در این زمینه با همکاری با فدراسیون جهانی داشت.

انجمن تیراندازان بنچ رست ایران IRBRS ، طبق برنامه ریزی انجام شده و تقویم مسابقات، جهت رتبه بندی تیراندازان و انتخاب آنها برای تیم شرکت کننده در مسابقات چک 2023 ، حضور سهمیه کامل 6 نتیرانداز را به برگزار کننده اعلام داشته است. این رقابت ها بعد از چهار سال نبود مسابقات در سطح قهرمانی جهان برگزار می گردد و از اهمیت بیشتری برخوردار است. همینطور اولین تجربه ی تیراندازان ایرانی در میدان لوبزی پیلزن چک خواهد بود.

بدین منطور تا ارسال این مطلب، مسابقات کلاس 50 متر طبق تقویم اعلامی برگزار شده و تیراندازان منتخب این کلاس جهت حضور در اردوهای تمرینی و تدارکاتی دعوت گردیدند. همینطور با برگزاری مسابقه ی دوم کلاس های 25 متر در ماه جاری، اعضای اردوی تدارکاتی نهایی شده و برنامه ی تمرینات و آماده سازی اعضای تیم شروع خواهد شد.

محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان 2023 :

محل اسکان شرکت کنندگان :

اطلاعات بیشتر در خصوص محل اقامت در پارک هتل :

 – Congress Center Parkhotel Plzen where we stayed in 2010 and 2013

 

فاصله از پارک هتل تا محل برگزاری مسابقات ۱۵ دقیقه :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.