دوربین Athlon Argos BTR Gen2 10-40*56

امروز به معرفی یکی از دوربین های برند Athlon با نام Athlon Argos BTR Gen2 10-40*56 می پردازیم. دوربین های برند Athlon با توجه به داشتن مشخصات و کیفیت لازم دوربین های رده متوسط و بالای بازار ولی با بازه ی قیمتی پایین تر، مورد توجه تیراندازان قرار گرفته است. دوربین های این شرکت در سری های مختلف مورد استفاده تیراندازان بنچ رست، PRS و لانگ رنج در رده های مختلف قرار گرفته است. 

معرفی کوتاه شرکت Athlon Optics 

اتلان Athlon، با افتخار یک کمپانی آمریکایی در زمینه ی تولید تجهیزات اپتیکی ورزشی است،که بصورت تخصصی در زمینه ی طراحی و عرضه ی محصولات اپتیکی و سایر تجهیزات اوت دور، با بهترین کیفیت و با قیمتی غیر قابل رقابت، از طریق زنجیره ی توزیع و فروش خاص خود به مشتریان، فعالیت می نماید.

شرکت اتلان دارای توان بسیار بالای مهندسی، ارتباطات استراتژیک با سازندگان قطعات بسیار با کیفیت و زنجیره ی توزیع بسیار کارآمد می باشد. این برتری ها ما را قادر به استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و حذف هزینه ی اضافه در زنجیره ی توزیع خود می نماید. تمامی این مزایا نیز ما را قادر به ارائه ی محصولات خود به مصرف کننده، با بهترین قیمت می ساز. هدف ما از روز اول شروع این کمپانی، عرضه کردن تمام این مزایا به شما دوست داران طبیعت بوده است.

معرفی دوربین Athlon Argos BTR Gen2 10-40*56

آن دسته از تیراندازانی که قصد ورود به بنچ رست را دارند، بهتر است نگاهی به دوربین های Athlon Argos BTR Gen2 10-40*56 داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی دوربین های بنچ رست را مطالعه نمایید. این دوربین به صورت دیفالت، امکاناتی در اختیارتان می گذارد که فقط در دوروبین های رده بالا و گرانقیمت می توان یافت! بازه ی تنظیمات پارالکس این دوربین، با مکانیزم ساید فوکوس، از ۱۵ یارد تا بی نهایت می باشد. پوشش چند لایه و پیشرفته ی لنز های دوربین، تصویری بسیار واضح و روشن در شرایط محیطی کم نور برای تیرانداز فراهم می نماید. علاوه بر اینها، دوربین های Argus BTR Gen2, دارای پوششی مخصوص به نام XPL نیز هستند که از لنز ها در برابر گرد وغبار، چربی و شرایط نامناسب آب و هوایی محافظت می نماید.

بدنه و تیوپ ساخته شده از آلومینیوم گرید صنایع هوایی، این دوربین کلاس جهانی را در مقابل سخت ترین و بدترین شرایط ، کاملا محافظت می نماید! این دوربین ها دارای زیرو استاپ مستحکم و پیچ ساید پارالکس هستند تا تیرانداز بتواند تنظیمات خود را برای هر فاصله ای انجام داده و در هر زمان، قادر به بازگشتن به صفر دوربین باشد،

تمام اینها، به همراه رتیکل جدید و بسیار ظریف بنچ رست در این دوربین، امکان هولد اور(پیشگیری) دقیق، برای elevation(بُرد) و windage(سمت) را فراهم می کند.

مشخصات فنی دوربین:

 • بزرگنمایی : ۱۰-۴۰ برابر
 • قطر لنز شیئی : ۵۶ میلی متر
 • رتیکل : BLR sfp moa,حک شده روی لنز
 • رنگ بدنه : مات
 • پوشش لنز : فول و چند لایه با طیف وسیع
 • پوشش اضافه : xtra protective coating
 • جنس بدنه : آلومینیوم صنایع هوا فضا
 • قطر تیوپ : ۳۰ میلی متر
 • مردمک خروجی : ۸ تا ۲.۱ میلی متر
 • فاصله راحتی چشم : ۷.۶۲ سانتیمتر
 • میدان دید در ۱۰۰ یارد : ۱۲.۶ تا ۳.۱ فوت
 • ارزش کلیک طبلک ها : ۰.۱۲۵(یک هشتم)اموا
 • میزان تنظیمات هر دور طبلک: ۸ اموا
 • بازه تنظیمات طبلک برد(elevation): 50 اموا
 • بازه تنظیمات طبلک سمت(windage):50 اموا
 • مدل طبلک ها : تاکتیکال
 • تنظیمات پارالکس :ساید فوکوس-۱۵ یارد تا بینهایت
 • گاز بکار رفته : آرگون
 • طول : ۴۱.۴ سانتیمتر
 • وزن : ۹۰۰ گرم
 • گارانتی مادام العمر

ویژگی های دوربین Athlon Argos BTR Gen2 10-40×56

رتیکل بسیار ظریف : این رتیکل با دات مرکزی بصورت ویژه برای تیراندازی بنچ رست و یا هر رقابت تیراندازی که اندازه ی هدف کوچک بوده و نمی خواهید ضخامت رتیکل، مانع دید بیشتر هدف گردد، طراحی گردیده است. 

رتیکل حک شده : رتیکل روی لنز حک شده تا مشکلی بابت پیاده کردن طراحی رتیکل حین ساخت ایجاد نگردد و دوام و مقاومت بیشتری در برابر شوک حاصل از ریکویل سلاح داشته باشد.

پوشش چند لایه ی کوتینگ : این پوشش ها بصورت موثری، انعکاس نور از سطح لنز را کاهش و موجب انتقال بهتر نور می گردند و تصویری بسیار روشن تر از لنز هایی که پوشش تک لایه دارند، می دهد.

پرسیژن زیرو استاپ : این مکانیزم به شما امکان قفل کردن طبلک بر روی صفر سلاح و باز گشتن به نقطه ی صفر ،با یک استوپ دقیق، دقیقا در محل تنظیم شده صفر دوربین را می دهد.

بدنه ی ساخته شده از آلومینیوم ۶۰۶۱ : آلومینیوم ۶۰۶۱ با کد شناسایی T06 ، این متریال که در صنایع هوا فضا از آن استفاده می گردد، استحکامی استثنایی به دوربین می بخشد و آن را در برابر هر نوع شرایط سخت و استفاده ی سنگین، توسط تیرانداز محافظت می نماید.

تیوپ یک تکه حرارت دیده : این ساختار یک تکه و حرارت دیده، موجب استحکام بیشتر نسبت به ساختار چند تکه می گردد، بعلاوه اینکه ساختار یک تکه موجب بیرون نگه داشتن بهتر رطوبت شده و در نتیجه، دوربین بصورت مادام العمر ضد بخار گرفتگی می ماند.

ضد آب : این ویژگی دوربین را در سخت ترین شرایط آب و هوایی، و یا در صورت غوطه ور شدن احتمالی دوربین در آب محافظت می نماید.

ضد بخار: این ویژگی نیز اجازه ی استفاده سریع از دوربین در دماهای خیلی پایین که ممکن است دوربین در جایی گرمتر قرار داده شده باشد، به تیرانداز می دهد.

آنتی شوک : ساختار فوق العاده مستحکم با طراحی خاص در قسمت ارکتور و سیستم تنظیمات، توان مقاومت دوربین در برابر ۱۰۰۰ جی انرژی ریکویل برای ۱۰۰۰ بار پیاپی را می بخشد!!

پر شده با آرگون : در این پروسه، از گاز خنثی آرگون که دارای مولکول هایی بزرگتر می باشد، برای پر کردن دوربین استفاده می شود تا هر گونه رطوبت را بیرون از ساختار دوربین نگه دارد و خاصیت ضد آب و ثبات دمایی بیشتری به دوربین می بخشد.

 

2 پاسخ

 1. سلام لطفآ بفرمایید روی دوربین نوشته ساخت کدام کشور چین تحت لیسانس یا ‌امریکا

 2. من6_24/50خریدم روی برنو جواب نمیده. دیدشفاف و خوبی داره ولی جون به جونش بکنی چینیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.