کرنوگراف جدید لب رادار Labradar LX

با توجه به تقاضای زیادی که برای کرنوگراف های قابل حمل در دنیای تیراندازی ایجاد شده، سازندگان این تجهیز مهم، مدل های پرتابل را به بازار عرضه کرده اند که هر کدام توانایی و قابلیت های متفاوتی را دارا هستند. کرنوگراف دستگاهی است که بوسیله آن امکان سنجش سرعت دهانه و یا سرعت پرتابه در میدان قابل اندازه گیری است. این دستگاه برای تیراندازان تارگتینگ و بنچ رست و تیونرها از اهمیت زیادی برخوردار است تا بتوانند، نتایج تغییرات و بهینه سازی های خود بر روی تفنگ را اندازه گیری و تحلیل نمایند. سعی داریم در چند مقاله، مدل های پرتابل عرضه شده جدید را به شما خوانندگان گرامی معرفی کنیم. این مقاله به مدل Labradar LX اختصاص دارد. پیش از این مقاله ای برای کرنوگراف پرتابل FX نگاشته شده است که در بازار داخلی، یکی از اولین انتخاب ها برای یک کرنوگراف قابل حمل و با توانایی اتصال به تلفن همراه بود.

کرونوگراف رادار داپلر جدید Labradar LX ، ورودی دیگری به بازار رو به رشد کرنوگراف های قابل حمل است. این کرنوگراف توسط شرکت کانادایی لب رادار تولید شده است که کرنوگراف لب رادار “استاندارد طلایی” را تولید کرده است. کرنوگراف Labradar LX بسیار کوچکتر و سبکتر از Labradar اصلی است.همانند Labradar اصلی، مدل LX نیز به گفته ی سازنده، دقت +/- 0.1٪ را دارد. این به معنای دقت خواندن بین حداقل 999 fps و حداکثر 1001 fps برای یک شلیک با سرعت 1000 fps است.این اندازه از دقت مطمئناً برای آزمایش تفنگ بادی به اندازه کافی دقیق است!

در مقایسه با Labradar اصلی، LX دامنه افزایش سرعت دهانه را اندازه گیری می کند. مشخصات از 65 FPS تا 5000 FPS است. حداکثر سرعت قابل خوانش مدل اصلی 3900 FPS است.

 

 

 مانند مدل اصلی، داده‌ها را برای average velocity, Standard Deviation, Extreme Spread and maximum/minimum velocity در یک شات استرینگ نمایش می‌دهد. همچنین اگر بخواهید به تلفن همراه خود وصل شوید، می توان از آن با همان برنامه موبایل بلوتوث استفاده کرد.

 

بر خلاف لب رادار اصلی، LX کوچک و جمع و جور است. ابعاد آن فقط 2.5 x 2.75 x 2.75 اینچ است. همچنین یک کیس فلزی دارد و یک باتری قابل شارژ داخلی و بادوام در آن تعبیه شده است. به همراه یک مینی سه پایه و کابل شارژ USB عرضه می شود.

با این حال، LX فقط یک سرعت میدانی را در حدود 15 تا 20 یاردی می دهد. در درجه اول برای مسابقات IPSC، IDPA و مسابقات مشابه استفاده می شود، در صورتی که آنها نیاز به محاسبه ضریب قدرت در دهانه لوله دارند. این در مقایسه با پنج سرعت میدانی است که از هر شات با لاب رادار اصلی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.