سال ۱۳۹۷ ، سالی پر از موفقیت برای تیراندازی بنچ رست

نوروز ، سرآغاز فصل زیبای بهار را به جامعه ورزش و خانواده بزرگ تیراندازی تبریک عرض می‌ نماییم. سال ۹۷ را با اتحاد و انسجام خانواده بنچ رست و با خرد جمعی برای رسیدن به موفقیت های بزرگ آغاز می کنیم.

سال ۱۳۹۶ با همه مشکلات و حاشیه هایی که برای تیراندازی بنچ رست ایران داشت گذشت. در این سال شاهد موفقیت ها و پیشرفت های زیادی نیز بودیم ، تاسیس چند میدان اختصاصی تیراندازی بنچ رست در چند استان کشور و حضور تیراندازان بنچ رست ایران در رقابت های کاپ جهانی ۲۰۱۷ اسلونی و برگزاری مسابقات مختلفی که همگی با تلاش و از خود گذشتگی فعالان و تیراندازان این رشته صورت گرفت.

در پایان سال ۹۶ بار دیگر مسئولان ورزش تیراندازی کشور توجهی دوباره به این رشته ورزشی داشتند و امیدواریم که با توجه به حضور قوی گروه های مختلف فعال در بنچ رست در کنار مسئولین ورزش تیراندازی شاهد رشد و توسعه بیشتری در ایران عزیز باشیم. در حالی وارد سال جدید می شویم که با همدلی و انسجام بیشتر خانواده تیراندازان بنچ رست ایران در جهت توسعه شایسته این ورزش در سطح کشور ، برگزاری مسابقات با سطح کیفی بالاترر از گذشته و حضور در میادین بین المللی این ورزش قدم خواهیم گذاشت. رسیدن به موفقیت کار آسان و ساده ای نیست ولی با همدلی و اعتماد به یکدیگر و در راه اعتلای نام ایران عزیز و ایجاد فضای دوستی و ورزش با فضل خداوند منان موفق خواهیم بود.

 

تیراندازان بنچ رست ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.