ساچمه های جدید JSB Jumbo Monsters

تولید کننده ی معروف ساچمه چک، شرکت JSB خبر مهمی را اطلاع رسانی کرده است. به زودی مجموعه ی جدی از ساچمه های سری JSB Jumbo Monsters به بازار عرضه خواهد شد.

شرکت JSB ، انتظار دارد که بعد از مدت کوتاهی از نمایشگاه Shot Show 2024 ، اولین سری این محصولات را به بازار عرضه نماید. با توجه به زمان برگزاری شات شو 2024 ، می توان حدس زد که در مارس یا آپریل سای آینده در بازارهای بین المللی در دسترس باشند.

با توجه به تعداد روز افزون تفنگ های PCP های پاور کالیبر 22 ، شرکت JSB به وضوح بر روی برآورده کردن تقاضای بازار در این بخش با معرفی چهار محصول از سری JSB Jumbo Monsters متمرکز شده است.

لیست این چهار محصول :

  • ساچمه Jumbo Monster Redesigned Deep Skirt, 25.39 Grain
  • ساچمه Jumbo Monster Redesigned Shallow Skirt, 25.39 Grain
  • ساچمه Jumbo Monster Grand, 28.55 Grain
  • ساچمه Hades Monster 25.39 Grain

 

JSB Jumbo Monster Redesigned Deep Skirt, 25.39 Grain

ساچمه های Redesigned Deep Skirt  با دامنه ی دیپ در واقع بازگشت به طراحی اصلی و اولیه ی ((ریدیزاین))، با دامنه نازک و عمیق و هد سایز ۵.۵۲ میلیمتر می باشند. این ساچمه ها در بسته بندی های ۲۰۰ و ۳۵۰ عددی عرضه خواهد شد.

 

JSB Jumbo Monster Redesigned Shallow Skirt, 25.39 Grain

ساچمه های “Redesigned, Shallow Skirt” در واقع طراحی فعلی ساچمه های مانستر هستند و در بسته بندی های ۲۰۰ و ۳۵۰ عددی ارائه خواهند شد.

JSB Jumbo Monster Grand, 28.55 Grain

و ساچمه های Jumbo Monster GRAND که در وزن ۲۸.۵ گرین و هد سایز ۵.۵۲ میلیمتر بوده و در قوطی های ۲۰۰عددی عرضه خواهد شد. به گفته ی JSB ، ساچمه های جامبو مانستر گرند، عملکرد بالستیکی بهتری در فواصل دورتر خواهد داشت.

 

JSB Hades Monster 25.39 Grain

 

 ساچمه های هیدیث سنگین heavyweight Hades ، ساچمه های Hades Monsters هیدیث مانستر ۲۵.۳۹ گرینی، مدلی جدید با دامنه ی بلندتر از ساچمه های فعلی هیدیث ۱۵.۸۹ گرینی کالیبر ۵.۵ خواهند بود.

 

new version of the .177 caliber KnockOut slugs

در نهایت، نسخه جدیدی از اسلاگ های کالیبر 177 KnockOut وجود دارد. این اسلاگ های مارک 3 ، دارای هالو پوینت بزرگ‌تر و عمیق‌تر همراه با دامنه ای هستند که JSB می‌گوید دقت را بهبود خواهد داد.


منبع : مجبه اینترنتی HAM

ترجمه : صادق قرنجیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

عضویت

این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.
این زمینه الزامی است.